تورس، زنده‌روح و سحرخیزان آماده شکار پرسپولیس!

شاگردان یحیی گل‌محمدی در سیرجان منتظر جدالی سخت با گل‌گهر هستند. این تیم که در نیم فصل دوم لیگ برتر نتایج خوبی کسب کرده، سه بازیکن کلیدی در خط حمله و هافبک دارد که می‌توانند کابوسی برای خط دفاع پرسپولیس باشند.

روبرتو تورس، احمدرضا زنده‌روح و سعید سحرخیزان این سه بازیکن خطرناک هستند که در مجموع 16 گل از 24 گل گل‌گهر در 21 هفته لیگ برتر را به ثمر رسانده‌اند.

سحرخیزان که به عنوان یکی از پدیده‌های فوتبال ایران در این فصل مطرح شده، در آخرین اردوی تیم ملی نیز حضور داشت، اما فرصت بازی پیدا نکرد. او با 6 گل و 2 پاس گل، یکی از مهره‌های کلیدی گل‌گهر در این فصل بوده است.

تورس دیگر ستاره خط حمله گل‌گهر است که با 5 گل و 5 پاس گل، نمایش‌های خیره‌کننده‌ای داشته و حتی زمزمه‌های بازگشت او به لالیگا و اوساسونا شنیده می‌شود.

زنده‌روح هافبک گلزن گل‌گهر است که با وجود سن بالا، هنوز هم در سطح بالایی بازی می‌کند. او که پس از بازگشت به گل‌گهر نمایش‌های تحسین‌برانگیزی داشته، شاید اگر بحث سن مطرح نبود، می‌توانست به تیم ملی هم دعوت شود.

این سه بازیکن در اردوی گل‌گهر انگیزه و آمادگی بالایی دارند و بی‌شک در مصاف با پرسپولیس، خط دفاع این تیم باید مراقب آنها باشد.

از سوی دیگر، پرسپولیس که در آخرین بازی سال 1402 در اصفهان شکست خورد، به دنبال کسب سه امتیاز در سیرجان است. شاگردان یحیی گل‌محمدی می‌دانند که بازی سختی در پیش دارند، اما انگیزه زیادی برای جبران شکست قبلی خود دارند.

باید دید در این دیدار حساس، کدام تیم می‌تواند به پیروزی برسد؟

همچنین بررسی کنید ...

دربی کرمان با داور کرمانی؛ صرفه‌جویی به سبک کمیته داوران!

سیدرضا مهدوی، داور کرمانی، سوت دربی حساس مس رفسنجان و گل‌گهر را به دست می‌گیرد. …