پنج‌شنبه , جولای 25 2024

سه ویژگی جدید با آپدیت ایرپاد پرو ۲ در دسترس است

اپل با انتشار به‌روزرسانی نرم‌افزار برای ایرپاد پرو ۲ در پاییز امسال، سه قابلیت بزرگ به این هدفون‌های بی‌سیم اضافه می‌کند.

اپل در رویداد WWDC ۲۰۲۳، از مک اواس سونوما، watchOS 10، iPadOS 17، iOS 17 و tvOS 17 رونمایی کرد. جدیدترین آپدیت این سیستم‌عامل‌ها اکنون به‌طور بتا دردسترس است و می‌توان آن‌ها را روی دستگاه‌های سازگار، دانلود کرد. اپل همچنین قصد دارد پاییز امسال با انتشار به‌روزرسانی نرم‌افزاری، سه ویژگی بزرگ به ایرپاد پرو ۲ اضافه کند.

اپل سه نمایه‌ی صوتی مجزا با نام Adaptive Audio، Personalized Volume و Conversation Awareness برای ایرپاد پرو ۲ توسعه داده که تجربه‌ی کاربری را بهبود می‌دهند. Adaptive Audio با توجه به موقعیت‌های مختلف، حالت شفاف و حذف‌ نویز فعال را با هم ترکیب می‌کند. این قابلیت نویز پس‌زمینه را از بین می‌برد و با فعال‌سازی حالت شفاف، باعث می‌شود صدا را از فاصله‌ی نزدیک‌تر بشنوید. این ویژگی در شرایط مختلف ازجمله هنگام برقراری تماس، قابل استفاده است.

WccfTech می‌نویسد، Personalized Colume از یادگیری ماشینی برای تمرکز روی مکالمه و حذف نویز پس‌زمینه بهره می‌برد. این ویژگی به‌ویژه زمانی مفید است که در محیط‌های خارج از خانه با دیگران تماس تلفنی برقرار می‌کنید. حالت Conversation Awareness هنگام صحبت با دیگران، صدای موسیقی درحال پخش را کاهش می‌دهد و روی صدای شخصی که با آن حرف می‌زنید تمرکز می‌کند.

اپل همچنین جابه‌جایی بین دستگاه‌های مختلف را برای همه‌ی مدل‌های ایرپاد آسان‌تر می‌کند. این ویژگی که Automatic Switching نام دارد هنگام استفاده از ایرپاد، این محصول را به دستگاه موردنظر متصل می‌کند. ایرپاد ۳، ایرپاد مکس و ایرپاد پرو ویژگی جدیدی برای بی‌صدا کردن ارائه خواهند داد که به کاربران اجازه می‌دهد با فشار دادن یک دکمه، صدا را قطع کنند.

منبع : زومیت

همچنین بررسی کنید ...

پرش تقاضا برای سری Pura 70 غول آمریکایی را تهدید می‌کند

رونمایی از سری Pura 70 هواوی خبر خوشی برای طرفداران این برند بود، اما در …