پنج‌شنبه , جولای 25 2024

مدافع مس کرمان: قطعا مقابل سپاهان نتیجه می‌گیریم

مدافع مس کرمان از عزم بزرگ این تیم برای کسب نتیجه خانگی در جدال با سپاهان خبر می‌دهد.

مس کرمان بعد از چند هفته موفق به کسب نتیجه شد و در انزلی برابر ملوان به تساوی دست یافت. با این حال بقای این تیم همچنان با اما و اگرهایی همراه است و آنها در هفته پایانی باید در کرمان مقابل سپاهان قرار گیرند.
میلاد خدایی مدافع نارنجی‌پوشان درباره شرایط تیمش در جدال با ملوان گفت: هم قسم شده بودیم که به بدشانسی‌های مان پایان دهیم. بازی خوبی مقابل ملوان در انزلی داشتیم و چند موقعیت مناسب هم داشتیم که تبدیل به گل نشد. با این حال دستیابی به یک امتیاز هم اتفاق خوبی در خارج از خانه است و اکنون با انگیزه بیشتر آماده دیدار با سپاهان خواهیم شد.

مدافع مس که در این دیدار توانسته بود نمایش خوبی از خود به جا بگذارد در ادامه گفت: ملوان بعد از شکست سنگین خانگی هفته گذشته، انگیزه زیادی در این بازی داشت اما ما هم با تدابیر آقای حسین خانی در تلاش برای کسب نتیجه بودیم. شرایط اکنون سخت است اما یک همدلی بزرگ در بین تمامی بازیکنان ما وجود دارد تا بتوانیم در هفته پایانی کار را به سود خودمان تمام کنیم.

خدایی درباره دیدار حساس تیمش مقابل سپاهان گفت: سپاهان برای قهرمانی می‌جنگند و مسلما کار ما سخت‌تر از نفت آبادان خواهد بود. آنها یکی از قدرتمندترین تیم‌های این فصل بوده‌اند و همچنان شانس قهرمانی دارند. اما اینجا کرمان است. ما حتی در شکست‌هایی که مقابل تیم‌های بالانشین داشتیم هم نمایشی برتر نسبت به رقبا داشته‌ایم. این یک بازی متفاوت خواهد بود. نمی‌خواهیم بدشانسی‌ها تکرار شود. هواداران اینبار تمام قد کنار ما خواهند بود. جای هیچ اشتباهی نیست و با تمرکز کامل برابر حریف حاضر خواهیم شد.

مدافع مس در پایان گفت: نتیجه گرفتن مقابل سپاهان کار سخت اما غیرممکنی نیست. باید چند برابر بهتر و بیشتر از قبل کار را دنبال کنیم. برای خودمان بجنگیم و نشان دهیم که شایسته حضور در لیگ برتر هستیم. شکست و نتیجه گرفتن مقابل سپاهان دور از ذهن و غیرممکن نیست و اگر شایسته لیگ برتر هستیم، باید این موضوع را نشان دهیم و تا سر حد جان برای آن بجنگیم و شک نکنید نتیجه خواهیم گرفت.

منبع : ورزش 3

همچنین بررسی کنید ...

دربی کرمان با داور کرمانی؛ صرفه‌جویی به سبک کمیته داوران!

سیدرضا مهدوی، داور کرمانی، سوت دربی حساس مس رفسنجان و گل‌گهر را به دست می‌گیرد. …