پنج‌شنبه , جولای 25 2024

گیم‌پلی بازی Immortals of Aveum را ببینید

استودیوی اسندنت تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Immortals of Aveum منتشر کرد که در آن مبارزه در کنار متحدان و استفاده از جادوها در مقابل دشمنان مختلف را می‌بینیم.

بازی Immortals of Aveum، اثر جدید در حال توسعه استودیوی اسندنت (Ascendant) به شمار می‌آید که پس از رونمایی و انتشار یک تریلر از گیم‌پلی آن، سر و صدای زیادی به پا کرده است. این بازی که با همکاری بخش EA Originals شرکت الکترونیک آرتز توسعه می‌یابد، بازیکنان را در نقش یک جادوگر حرفه‌ای به نام Jak قرار می‌دهد تا با استفاده از طلسم‌های رنگی مختلف به جنگ دشمنان بروند.

به لطف توسعه بازی Immortals of Aveum روی آنریل انجین ۵.۱، بازیکنان می‌توانند شاهد کیفیت بصری فوق‌العاده و دنیایی زنده و باشکوه باشند که در سراسر آن عناصر جادویی به چشم می‌خورند. حال سازندگان تریلر جدیدی از گیم‌پلی این بازی را پخش کرده‌اند که بخش‌های تازه‌ای از جمله مبارزه در کنار همراهان، ترکیب جادوها و موارد دیگر را نشان می‌دهد.

 

در ادامه زک دراپالا (Zach Drapala)، مدیر کانال یوتیوب استودیوی اسندنت، درباره تریلر گیم‌پلی جدید Immortals of Aveum به بیان جزئیاتی پرداخت. به گفته این مدیر، بازیکنان می‌توانند در طول بازی از یک HUD استفاده کنند که در نمایش تریلر خاموش شده است. علاوه بر این، Jak می‌تواند در طول بعضی ماموریت‌ها در کنار برخی از متحدانش بجنگد؛ با این حال او بیشتر بازی را تنها می‌گذراند.

در ادامه اعلام شد بازیکنان می‌توانند با شناخت ویژگی‌های مربوط به هر سه رنگ جادوها، از آن‌ها برای ضربه زدن به نقاط ضعف دشمنان بهره ببرند؛ برای مثال اگر دشمنان با جادوی قرمز تقویت شده باشند، بازیکنان می‌توانند با استفاده از طلسم‌های همان رنگ به آن‌ها آسیب بزنند.

بازی Immortals of Aveum قرار است در تاریخ ۲۹ تیر ۱۴۰۲ (۲۰ ژوئیه ۲۰۲۳) روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود.

منبع : مجله اینترنتی مخزن بازی

همچنین بررسی کنید ...

خادم ایران بُوَد در حلقه مهر رضا…(طرح)

ویژه تشییع و تدفین پیکر شهید رئیسی در حرم مطهر رضوی تا ساعاتی دیگر