پنج‌شنبه , جولای 25 2024

جدال عجیب تلگرام و واتس‌اپ

درگیری میان تلگرام و واتساپ پایانی ندارد همچنان تلگرام به تخریب رقیب باسابقه‌اش ادامه می‌دهد. در قسمت جدید درگیری‌های این دو غول دنیای پیام‌رسان‌ها، تلگرام اضافه شدن قابلیت ادیت پیام به واتساپ را به یک میم تبدیل کرده است.

تلگرام توانست در تنها چند سال به کامل‌ترین پیام‌رسان جهان تبدیل شود و آپشن‌های باورنکردنی را در خود جای دهد. بسیاری از آپشن‌های تلگرام، شاید در دهه‌های آینده هم در واتساپ دیده نشوند اما حالا این پیام‌رسان بدنام متا، می‌خواهد با اضافه کردن قابلیت ادیت پیام‌های ارسال شده که از سال ۲۰۱۶ میلادی در تلگرام وجود داشت کاربرانش را راضی نگه دارد.

واتساپ در سال‌های اخیر بهانه‌های زیادی برای عدم استفاده از این قابلیت ادیت پیام‌ها پس از ارسال آورد تا بتواند از انتقادات موجود فرار کند اما در نهایت مجبور شد این ویژگی را اضافه کند تا فاصله‌اش از نظر ویژگی‌ها از رقیبش واتساپ کمتر شود.

پیش از این ما هم در گجت نیوز به خبر اضافه شدن قابلیت ادیت پیام ارسال شده در واتساپ اشاره کرده بودیم و در آن جا هم به این موضوع اشاره شده بود که واتساپ به شدت دیر به فکر اضافه کردن این ویژگی افتاد و با وجود این قابلیت (که قرار است در آینده به صورت بتا منتشر شود) چندین قدم از تلگرام عقب است.

تمسخر دوباره واتساپ توسط تلگرام

تلگرام در اکانت رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر یک توییت جنجالی را منتشر کرد. در توییت تلگرام، یک میم وجود دارد که تصویری از یک پسربچه که در حال بازی کردن اونو است را نشان می‌دهد. از نظر تلگرام،‌ واتساپ با اضافه کردن ویژگی ادیت کردن پیام‌های ارسال شده تصور می‌کند می‌تواند برنده بازی شود اما تلگرام در آپدیت بعدی، ویژگی‌هایی اضافه خواهد کرد که واتساپ فکرش را هم نمی‌کند!

توییتی که اکانت رسمی تلگرام منتشر کرد و در آن واتساپ را به تمسخر گرفت!

خوب است بدانید در بازی اونو،‌ هر کس تک کارت داشته باشد برنده است اما کارت‌هایی وجود دارند که به بازیکن این امکان را می‌دهند تا کارت‌های دست طرف مقابل را بیشتر کنند تا او از پیروزی دورتر شود.

منبع : گجت نیوز

همچنین بررسی کنید ...

امنیت حساب خود را با 2FA بدون شماره تلفن گوگل ارتقا دهید

گوگل در اقدامی برای ارتقای امنیت و سهولت استفاده از حساب‌های کاربری، رویه احراز هویت …