دوشنبه 27 فروردین 1403

انقلاب در دسترسی به هوش مصنوعی: ChatGPT بدون نیاز به اکانت!

خبر خوب برای علاقه‌مندان به هوش مصنوعی! شرکت OpenAI اعلام کرد که از این پس می‌توان بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری از چت‌بات محبوب ChatGPT استفاده کرد.

این تغییر بزرگ در راستای تسهیل دسترسی به این فناوری قدرتمند برای عموم مردم صورت گرفته است و گامی مهم در جهت دموکراتیک‌سازی هوش مصنوعی محسوب می‌شود.

تا پیش از این، برای استفاده از ChatGPT نیاز به ساخت اکانت و احراز هویت بود. اما با این به‌روزرسانی، هر کسی می‌تواند بدون گذراندن این مراحل، به سادگی با این چت‌بات هوشمند تعامل برقرار کند.

34634563456 - انقلاب در دسترسی به هوش مصنوعی: ChatGPT بدون نیاز به اکانت!

OpenAI در به‌روزرسانی جدید خود، تدابیر امنیتی را نیز افزایش داده است تا از سوء استفاده از پلتفرم ChatGPT جلوگیری کند. این اقدامات شامل فیلتر کردن محتوای نامناسب و اعمال محدودیت در زمینه‌هایی است که ممکن است به ضرر کاربران باشد.

با وجود این تغییرات، همچنان امکان انصراف از برنامه گردآوری اطلاعات برای آموزش مدل هوش مصنوعی برای کاربران فراهم است.

ChatGPT که از زمان عرضه عمومی خود با استقبال چشمگیری روبرو شده است، در حال حاضر بیش از 100 میلیون کاربر فعال در 185 کشور دنیا دارد. این چت‌بات قدرتمند که به عنوان پربازدیدترین چت‌بات هوش مصنوعی دنیا شناخته می‌شود، هر ماه 1.6 میلیارد بازدیدکننده دارد.

حذف نیاز به اکانت می‌تواند به افزایش قابل توجه تعداد کاربران ChatGPT و گسترش دامنه کاربرد آن در زمینه‌های مختلف منجر شود.

همچنین بررسی کنید ...

غافل‌گیری بزرگ اپل در WWDC 2024: اپ استور هوش مصنوعی!

اپل در آستانه‌ی رونمایی از انقلابی در دنیای اپ‌ها کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان (WWDC) 2024 با …