دیوید بکام به دنبال شکار نیمار

ایلنا/ اسطوره فوتبال انگلیس به دنبال این است تا نیمار، ستاره و کاپیتان تیم ملی برزیل را ترغیب به حضور در لیگ امریکا کند.
دیوید بکام مالک سرشناس تیم اینترمیامی به دنبال جذب نیمار است. تیم بکام قرار است از سال ۲۰۲۰ در لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا (MLS) شرکت کند و شایعات زیادی درباره پیوستن نام‌های بزرگ قبل از شروع این تیم در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی آمریکا مطرح می‌شود و چه نامی بزرگتر از نیمار که در حال حاضر برای یکی از تیم‌های سابق بکام، پاری‌سن‌ژرمن می‌درخشد. فوق‌ستاره برزیلی تابستان سال قبل با ۲۲۲ میلیون از بارسلونا راهی پاریس شد و به تیمش در راه رسیدن به سه‌گانه داخلی کمک کرد. ۱۰ سال قبل از انتقال نیمار به لیگ یک، یک انتقال دیگر در سراسر جهان خبرساز شد و آن رفتن بکام از رئال مادرید به لس‌آنجلس گلکسی در سال ۲۰۰۷ بود. او بزرگترین نامی بود که در MLS بازی می‌کرد و پنج سال در دسته اول فوتبال آمریکای شمالی بازی کرد و در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ قهرمان شد.
حالا بکام قرار است به‌عنوان مالک به MLS برگردد و به شوخی به نیمار گفت راه او را ادامه دهد: «من ۱۰ سال پیش رفتم و این لیگ خیلی سریع رشد کرد. می‌خواهم یک کاغذ سفید به تو بدهم که امضا کنی و بر اساس آن ۱۰ سال برای میامی بازی کنی. ما نمی‌خواهیم پول زیادی بدهیم.»
ستاره برزیلی هم به پرتغالی و انگلیسی به بکام می‌گفت: «رییس من!»

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *